برند ایوروشه یکی از برند های آرایشی و زیبایی است و در اصل یک برند فرانسوی است که محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبتی پوست و موی خود را با کیفیت تولید می کند و لازم به ذکر است که مواد اولیه ی تمامی محصولات آرایشی و بهداشتی ایوروشه، طبیعی و بر پایه مواد گیاهی هستند. ایوروشه برگرفته از اسم یک تاجر در روستای کوچکی به نام لاگاسیلی در شمال‌ غربی فرانسه می‌باشد. ایوروشه شرکت لوازم آرایشی خود را در سال ۱۹۵۹ تاسیس کرده است. روند رو به رشد این شرکت به گونه‌ای بود که در عرض ۳ سال، اولین فروشگاه خود را راه اندازی کرده است.

شرکت ایوروشه

Yves Rocher یک شرکت جهانی لوازم آرایشی و مراقبت از پوست است که در سال 1959 توسط کارآفرین فرانسوی ایو روشه تاسیس شد. او یکی از پیشروان در توسعه و ترویج استفاده از مواد طبیعی و گیاهی در محصولات مراقبت از پوست و زیبایی بود. Yves Rocher فروش محصولات آرایشی خود را از طریق پست آغاز کرد و اکنون این برند در فروشگاه ها، موسسات زیبایی و همچنین وب سایت خود به فروش می رسد. پس از مرگ او در سال 2009، نوه ایو روشه، بریس، هدایت شرکت را به دست گرفت. امروزه Yves Rocher در 88 کشور در پنج قاره حضور دارد و مجموعه گسترده ای از لوازم آرایشی، عطر و محصولات مراقبت از پوست را ارائه می دهد.

روچر امیدوار بود که تشکیل یک تجارت محلی، به ایجاد شغل کمک کند و اینگونه از فرار مردم به شهر ها در جستجوی کسب و کار جلوگیری می کند. در سال 1959 این کمپانی، باغ گیاه شناسی و آزمایشگاه خود را برای آزمایش دستورالعمل های جدید و جستجوی مواد اولیه بالقوه در سراسر جهان افتتاح کرد. در سال 1965، این شرکت اولین کارخانه و یک باغ گیاه شناسی گسترده را با یک آزمایشگاه مدرن را که مرکز مطالعه و تحقیقات مراقبت از زیبایی بود را ساخت.

روچر با تمرکز بر تبدیل مواد گیاهی به مواد آرایشی، توانست محصولات آرایشی گیاهی یا همان مواد طبیعی را ابداع کند و اینگونه بجای استفاده از مواد اولیه شیمیایی به سمت استفاده از مواد اولیه ی طبیعی پیش رفت و در سال 1970 اولین فروشگاه خرده فروشی در پاریس افتتاح نمود. کمپانی ایوروشه به سرعت، شبکه خرده فروشی خود را از طریق فروشگاه ها و امتیازهای فروش خود گسترش داد و سفارش پستی و تجارت خرده فروشی خود را در اقسا نقاط اروپا گسترش داد. در اوایل دهه 1970، فروش شرکت به 80 میلیون فرانک رسید.

کمپانی ایوروشه پایه ی فعالیت خود را بر این گذاشته تا محصولاتی را تولید کند که بر گرفته از مواد اولیه ی طبیعی و گیاهی باشند و اینگونه استفاده از مواد اولیه شیمیایی را در تولید محصولات آرایشی بهداشتی خود به حداقل رسانده است تا اینگونه آسیب های وارده از مواد شیمیایی بر روی پوست، تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

ایوروشه عاری از ظلم نیست. محصولات مراقبت از پوست Yves Rocher در سرزمین اصلی چین فروخته می شود که آزمایش بر روی حیوانات طبق قانون الزامی است.

کمپانی ایوروشه محصولات آرایشی بهداشتی پوست و مو را تولید می کند که این محصولات آرایشی شامل انواع لوسیون بدن، انواع کرم های ضد آفتاب، انواع خوشبوکننده های بدن، انواع مرطوب کننده های پوست و انواع آبرسان های پوست، و سایر محصولات مراقبتی از مو می باشد.

ما در اینجا به طور خلاصه به تعدادی از این محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبتی پوست و موی این برند اشاره می کنیم

کرم مرطوب کننده و تغذیه کننده پوست ایوروشه

پوست انسان بخاطر آلودگی های محیطی و مواد آرایشی و صابون ها پاک کننده ها دچار خشکی و آسیب میشود که نیازمند تغذیه و ترمیم خواهد شد. کرم مرطوب کننده و تغذیه کننده پوست ایروشه پوست های آسیب دیده و خشک را ترمیم می کند و این عمل با تغذیه پوست انجام می گیرد. کرم مرطوب کننده ایوروشه  حاوی عصاره بابونه است از این رو خاصیت ضد التهاب دارد و حساسیت روی پوست ایجاد نمی کند.

روغن ماساژ ایوروشه

روغن ماساژ ایوروشه حاوی روغن آرگان است و به این دلیل آبرسانی به پوست را انجام می دهد و بسیار نرم کننده برای پوست می باشد.

خط چشم ایوروشه

خط چشم ایوروشه به صورت ماژیکی می باشد و نوک بسیاری راحتی برای کشیدن خط چشم دارد. نوک این خط چشم قابلیت این را دارد که خطی بسیار ظریف را اطراف چشم بکشید. خط چشم ایوروشه بدون پارافین است و معطر نیست از این رو نگران ایجاد شدن حساسیت و قرمزی و التهاب در اطراف چشم نباشید.

ژل مرطوب کننده دور چشم ایوروشه

ژل دور چشم ایوروشه آبرسانی قوی برای بافت اطراف چشم می باشد از این رو آبرسانی به بافت این قسمت به خوبی انجام میشود و تیرگی بافت اطراف چشم را از میان میبرد. ژل دور چشم ایوروشه از گیاه ادولیس ساخته شده است و آبرسانی قوی به بافت اطراف چشم را سبب می شود و اینگونه خط و خطوط و چین و چروک اطراف چشم را از میان میبرد.

سخن آخر

برند ایوروشه یکی از برند های آرایشی و زیبایی است و در اصل ایوروشه یک برند فرانسوی است که محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبتی پوست و موی خود را با کیفیت تولید می کند و لازم به ذکر است که مواد اولیه ی تمامی محصولات آرایشی و بهداشتی ایوروشه، طبیعی و بر پایه مواد گیاهی هستند.

شرکت ایوروشه پایه ی فعالیت خود را بر این گذاشته تا محصولاتی را تولید کند که برگرفته از مواد اولیه ی طبیعی و گیاهی باشند و اینگونه استفاده از مواد اولیه شیمیایی را در تولید محصولات آرایشی بهداشتی خود به حداقل رسانده است تا اینگونه آسیب های وارده از مواد شیمیایی بر روی پوست، تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

کمپانی ایوروشه محصولات آرایشی بهداشتی پوست و مو را تولید می کند که این محصولات آرایشی شامل انواع لوسیون بدن، انواع کرم های ضد آفتاب، انواع خوشبوکننده های بدن، انواع مرطوب کننده های پوست و انواع آبرسان های پوست، و سایر محصولات مراقبتی از مو می باشد.

Showing 1–12 of 37 results

سرم ضد شکنندگی و تقویت کننده مو ایوروشه مناسب موهای آسیب دیده 100 میل

265,000تومان
سرم ضد شکنندگی و تقویت کننده مو ایوروشه مناسب موهای آسیب دیده 100 میل سرم ضد شکنندگی و تقویت کننده

ژل کرم آبرسان ایوروشه HYDRA VEGETAL پوست معمولی تا مختلط

410,000تومان
ژل کرم آبرسان ایوروشه مدل HYDRA VEGETAL مناسب پوست معمولی تا مختلط 50 میل ژل کرم آبرسان ایوروشه مدل HYDRA VEGETAL مناسب

کرم مرطوب کننده ایوروشه مدل HYDRA VEGETAL پوست معمولی تا مختلط

410,000تومان
کرم مرطوب کننده ایوروشه مدل HYDRA VEGETAL مناسب پوست معمولی تا مختلط 50 میل کرم مرطوب کننده ایوروشه مدل HYDRA VEGETAL

کرم مرطوب کاهش دهنده پف دور چشم ایوروشه PUR BLEUET حجم 15 میل

390,000تومان
رول آن ضدچروک و ضد پف دورچشم پیور بلوئه ایوروشه YVES ROCHER Pur Bleuet Eye Roll On کرم مرطوب کننده و

ماسک مو ترمیم کننده موهای آسیب دیده 2 در 1 ایوروشه 200 میل

380,000تومان
ماسک مو ترمیم کننده ایوروشه مناسب موهای آسیب دیده ۲۰۰ میلی لیتر Yves Rocher Repair Mask 200 ml   ماسک

شامپو بدن مگنولیا ایوروشه ۴۰۰ میل

240,000تومان
شامپو بدن با رایحه گل مگنولیا ایوروشه ۴۰۰ میلی لیتر به همراه شامپو بدن مگنولیا ایوروشه هنگام استحمام نوازشی نرم

ضد آفتاب ضد چروک ایوروشه SPF50+

580,000تومان
ضد آفتاب ایوروشه با SPF50+ خاصیت ضدچروک دارد و پوست را آبرسانی می کند. ضد آفتاب ایوروشه با SPF50+ پوست

بالم لب ایوروشه با رایحه فوندانت پرتقال وزن ۴.۸ گرم

210,000تومان
بالم لب ایوروشه با رایحه پرتقال سرشار از شی باتر است که لب ها را کاملا تغذیه می کند. شی باتر برای

بالم لب کریسمس ایوروشه وزن4.8گرم

125,000تومان
بالم های ترمیم کننده لب ایوروشه از به نرمی کره کاریته و رایحه های دلپذیر بالم لب های کریسمسی ایوروشه

روغن پاک کننده آرایش التیام بخش ایوروشه مناسب پوست حساس 150 میل

300,000تومان
روغن پاک کننده آرایش التیام بخش ایوروشه مناسب پوست حساس، دارای 97 درصد ترکیبات ارگانیک می باشد. این محصول برای پاکسازی آرایش صورت،

شامپو بدون سولفات ایوروشه مناسب موهای رنگ شده 300 میل

330,000تومان
شامپو ایوروشه برای موهای رنگ شده بدون سولفات بوده و برای جلوگیری از محو شدن رنگ موها به کار می رود. این

لوسیون بدن ایوروشه انبه و گشنیز 200 میل

250,000تومان
لوسیون بدن ایوروشه انبه و گشنیز 200 میل. لوسیون بدن ترکیبی از عطر و طراوت از میوه ها و گیاهان