بیوگرافی ما

فروشگاه اینترنتی ارس ترک از جمله بزرگترین و معتبرترین مراکز فروش آنلاین محصولات شوینده و بهداشتی و وارد کننده مستقیم محصولات شوینده،بهداشتی،آرایشی و غذایی اصل و با کیفیت از مسیر کشور ترکیه به منطقه آزاد ارس می باشد. انبار مرکزی و دفتر مرکزی فروشگاه اینترنتی ارس ترک در شهر جلفا و منطقه آزاد ارس واقع می باشد.

تلاش مجموعه ارس ترک بر این است که محصولات اصل برندهای مختلف دنیا را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما گرامیان قرار دهیم.

محصولات خریداری شده از این مجموعه دارای ضمانت اصالت کالا بوده که در سریع ترین زمان ممکن به دست عزیزان ارسال خواهد شد.می توانید هرگونه نظر، پیشنهاد و یا سوالات خود را از طریق پشتیبانی آنلاین مجموعه با ما در میان بگذارید.

فروشگاه اینترنتی ارس ترک با افتخار در خدمت شما عزیزان می باشد که با کیفیت بال و قیمت مناسب و ارسال سریع و پشتیبانی خوب بتواند گامی استوار در جهت رضایتمندی شما مشتریان گرامی بردارد.

نماد اعتماد و لوگوی ساماندهی موجود در سایت، نشان از مورد اعتماد بودن ارس ترک است. کیفیت و برتری خدمات ما را زمانی بهتر درک خواهید کرد که محصولی از سایت ما خریداری کنید تا شاهد بهترین و برترین بودن ما باشید.